Відгуки

Хочу висловити подяку за юридичну допомогу у вирішенні мого питання. Завдяки вашим знанням мені вдалося домогтися справедливості. Бажаю вам подальших успіхів і багатьох вдячних клієнтів! Можу рекомендувати Малиневського Павла в якості професійного і надійного юриста!

profile-pic
Тетяна
Київ

Опинившись у складній життєвій ситуації, ми шукаємо юридичної допомоги та захисту. Переді мною наразі питання пошуку не стоїть. Знову звернулася до Павла Малиневського, адже в перший раз моє питання було вирішене швидко і професійно. Хочу відзначити уважне ставлення, сумлінний підхід до справи і рекомендувати його для вирішення ваших питань.

profile-pic
Оксана Готько
Київська область

Нещодавно у мене виникла проблема з ДМСУ. Довелося звернутися до Павла. В день отримання звернення, складеного адвокатом, мені відразу зателефонували з ДМСУ і повідомили, що моє питання вже вирішено, і я можу забрати свої документи. З моменту укладення договору до позитивного результату минуло п'ять днів, два з яких були вихідними. Співпрацею залишився задоволений. Неодмінно звернуся ще.

profile-pic
Дмитро
Київська область

Дуже задоволена співпрацею з Павлом Малиневським. Завжди дає зрозумілі консультації. Швидко і якісно вирішує питання. Дуже рекомендую як професіонала своєї справи та гарну людину!

profile-pic
Антоніна
Київська область

Звернулася з приводу інвестування в будівництво для подальшого отримання квартири у власність. Консультацію було надано швидко і зрозуміло. Павла Малиневського мені порекомендували знайомі. Буду звертатися ще.

profile-pic
Олена
Київ

Обратился к Павлу в связи с необходимостью представить мои интересы в суде, проконсультировать по личным вопросам. Качеством услуг очень доволен. Большое спасибо вам, Павел, за высокий профессионализм. Именно таким и должен быть настоящий ЮРИСТ. Всем рекомендую обращаться к Павлу за решением юридических вопросов. Внимание, вдумчивый подход и правильное решение гарантированы.

profile-pic
Винцаполис Виктор
Белая Церковь

Звернулася до Павла Малиневського за порадою свого брата. Консультував мене з питань сімейного права. Залишилася задоволена, адже отримала грамотні, чіткі відповіді на свої питання. Обов'язково звертатимуся ще. Раджу цього адвоката!

profile-pic
Світлана
Київська область

Послуги було надано професійно, якісно, швидко та доступно. Раджу звертатися до адвоката Малиневського!

profile-pic
Марина
Біла Церква

Поліція намагалася відібрати у мене права і накласти штраф на підставі 130 статті Кодексу про адміністративні правопорушення. Павло дуже допоміг. Швидко ознайомився з матеріалами. Необхідні клопотання і заяви склав майже одразу. Проведеною роботою і отриманим результатом задоволений. Дякую!

profile-pic
Олексій
Біла Церква

Гарний адвокат. Допоміг мені швидко скласти документи для звернення до суду. Дуже тішуся, що звернулася саме до нього.

profile-pic
Ірина Торопова
Київ

Висловлюю подяку за постійну юридичну допомогу і грамотну професійну роботу. Хай щастить у справах!

profile-pic
Тамара
Черкаси

Залишилася дуже задоволена юридичною допомогою з трудового і медичного права. Вдячна вам за людяність і професіоналізм, за те, що не шкодували своїх сил і часу на вирішення моєї справи.

profile-pic
Тeтяна
Біла Церква

Хотіла б теж залишити відгук про Малиневського П.П. По-перше, адвокат дуже серйозно підійшов до моєї справи. По-друге, відчувається його професіоналізм. По-третє, що зіграло для мене важливу роль, звернутися можна в будь-який час, чого не пропонує більшість адвокатів. Рекомендую звертатися – не пошкодуєте. Мені Павло дуже допоміг, за що йому величезне дякую і удачі в справах.

profile-pic
Марина
Біла Церква

Попросив Павла скласти договір публічної оферти для свого інтернет-магазину. Він швидко підготував потрібний документ (два дні). Результатом я цілком задоволений.

profile-pic
Андрій
Київська область

Выражаю искреннюю благодарность и признательность адвокату Малиневскому Павлу за проделанную работу по сопровождению деятельности нашего предприятия. Отмечаю высокий профессионализм, скрупулезное отношение к ведению наших судебных дел – результатами очень довольны! Желаю Вам дальнейших успехов и удачи в Вашем нелегком труде.

profile-pic
Оксана Сухина
Киев

Дуже швидко і професійно. Що консультаційна частина, що технічна – все супер.

profile-pic
Сергій
Біла Церква

Дуже уважне ставлення до клієнта і його проблем, будь-коли можна звернутися за порадою і допомогою! Дуже якісні консультації та юридично виважений підхід до вирішення питань! Дякую за співпрацю!

profile-pic
Тетяна
Київ

Звернувся з приводу судового провадження. Юридичні послуги були надані швидко, зрозуміло і доступно. Дуже рекомендую!

profile-pic
Олег
Київ

Зверталася щодо питання переоформлення спадщини в 2014 році. Якістю наданої консультації залишилася задоволена, все було зроблено швидко. Рекомендую!

profile-pic
Аліна
Київ

Дякую за те, що допомогли мені швидко підготувати договір. Хочу відзначити Вашу компетентність, чесність і порядність. З повагою, Наталія.

profile-pic
Наталія
Київська область

Мені сподобалася робота Павла. Чудовий фахівець і приємна людина. Допоміг швидко вирішити мою справу в суді. Рекомендую)

profile-pic
Вікторія
Біла Церква

Звернувся до Павла після негативного досвіду співпраці з іншою адвокаткою. Порівняння роботи двох захисників, без сумніву, на користь Павла: досвідчений, порядний! Справу виграно! Однозначно рекомендую до співпраці!

profile-pic
Володимир
Біла Церква

Потрібно було вирішити питання зі спадщиною. Послуги були надані швидко і якісно. Павло уважно вислухав нас і за наступної зустрічі надав докладну інформацію в роздрукованому вигляді. Також розповів, як нам краще вчинити і як вирішити нашу проблему. Завдяки його порадам ми і заспокоїлися трохи, і стали більш підкованими в нашому питанні. Все закінчилося для нас благополучно. Дякуємо!

profile-pic
Таїсія
Біла Церква

Я работаю на протяжении 3-х лет с Павлом Малиневским в качестве адвоката по хозяйственным спорам. Не секрет, что сегодня в Украине случаи неплатежей и банкротства стали обыденностью. Хочу особо отметить исключительную толерантность и высокий уровень его деловой этики. Понятно, что судебные тяжбы – вещь не самая приятная, и очень важно, когда человек, представляя Вашу компанию в судебных инстанциях, настолько тактичен, вежлив и в любой ситуации ведет себя достойно. Хочу лишний раз поблагодарить за столь продуктивную совместную работу.

profile-pic
Анна Сероглазова
Киев

Понадобилась срочная помощь адвоката в Белой Церкви по возникшей проблеме при продаже недвижимости. Пришлось искать юриста через интернет, поскольку уже много лет не проживаю в Украине. Из множества предложений остановила выбор на адвокате Малиневском. Грамотная веб-страница. Всё точно и понятно расписано для клиентов. Интуиция не подвела. Мне была предоставлена консультация и дан совет, как поступить с наименьшими потерями для меня. Получилось действительно так, как предполагал адвокат, во что я сама, честно говоря, не верила. Хочу выразить личную благодарность Павлу за проделанную работу.

profile-pic
Надежда
Франкфурт-на-Майне

Досвід позитивний! Павле, дякую! Завдяки Вашій допомозі мені не довелося доводити справу до суду. Питання було вирішено за чотири дні. Рекомендую!

profile-pic
Ірина
Біла Церква

Павло – знавець своєї справи. Днями довелося звернутися до нього по допомогу. Мою проблему було вирішено, і дуже швидко.

profile-pic
Андрій
Біла Церква

Впервые обратился к Павлу в 2007 году. Помогал мне через суд получить права на недвижимость. В прошлом году снова пришлось обратиться за помощью, чтобы решить конфликт с государственными структурами. Первое дело выиграли. Ожидаю таких же результатов и по второму судебному процессу.

profile-pic
Александр Манченко
Киевская область

Послуга була разова. Кілька місяців від виконкому не міг отримати потрібні документи. Павло допоміг мені вирішити цю проблему. Людина займається своєю справою і її знає! Рекомендую!

profile-pic
Володимир
Біла Церква