Відгуки

Залишити свій відгук…

Звернулася з приводу інвестування в будівництво для подальшого отримання квартири у власність. Консультацію було надано швидко і зрозуміло. Павла Малиневського мені порекомендували знайомі. Буду звертатися ще.

Клієнт Олена

Олена
Київ

Опинившись у складній життєвій ситуації, ми шукаємо юридичної допомоги та захисту. Переді мною наразі питання пошуку не стоїть. Знову звернулася до Павла Малиневського, адже в перший раз моє питання було вирішене швидко і професійно. Хочу відзначити уважне ставлення, сумлінний підхід до справи і рекомендувати його для вирішення ваших питань.

Клієнт Оксана

Оксана Готько
Київська область

Дуже швидко і професійно. Що консультаційна частина, що технічна – все супер.

Сергій
Біла Церква

Потрібно було вирішити питання зі спадщиною. Послуги були надані швидко і якісно. Павло уважно вислухав нас і за наступної зустрічі надав докладну інформацію в роздрукованому вигляді. Також розповів, як нам краще вчинити і як вирішити нашу проблему. Завдяки його порадам ми і заспокоїлися трохи, і стали більш підкованими в нашому питанні. Все закінчилося для нас благополучно. Дякуємо!

Клієнт Таїсія

Таїсія
Біла Церква

Звернулася до Павла Малиневського за порадою свого брата. Консультував мене з питань сімейного права. Залишилася задоволена, адже отримала грамотні, чіткі відповіді на свої питання. Обов’язково звертатимуся ще. Раджу цього адвоката!

Клієнт Світлана

Світлана
Київська область

Хочу висловити подяку за юридичну допомогу у вирішенні мого питання. Завдяки вашим знанням мені вдалося домогтися справедливості. Бажаю вам подальших успіхів і багатьох вдячних клієнтів! Можу рекомендувати Малиневського Павла в якості професійного і надійного юриста!

Клієнт Тетяна

Тетяна
Київ

Звернувся з приводу судового провадження. Юридичні послуги були надані швидко, зрозуміло і доступно. Дуже рекомендую!

Клієнт Олег

Олег
Київ

Хотіла б теж залишити відгук про Малиневського П.П. По-перше, адвокат дуже серйозно підійшов до моєї справи. По-друге, відчувається його професіоналізм. По-третє, що зіграло для мене важливу роль, звернутися можна в будь-який час, чого не пропонує більшість адвокатів. Рекомендую звертатися – не пошкодуєте. Мені Павло дуже допоміг, за що йому величезне дякую і удачі в справах.

Клієнт Марина

Марина
Біла Церква

Дуже задоволена співпрацею з Павлом Малиневським. Завжди дає зрозумілі консультації. Швидко і якісно вирішує питання. Дуже рекомендую як професіонала своєї справи та гарну людину!

Клієнт Антоніна

Антоніна
Київська область

Обратился к Павлу в связи с необходимостью представить мои интересы в суде, проконсультировать по личным вопросам. Качеством услуг очень доволен. Большое спасибо вам, Павел, за высокий профессионализм. Именно таким и должен быть настоящий ЮРИСТ. Всем рекомендую обращаться к Павлу за решением юридических вопросов. Внимание, вдумчивый подход и правильное решение гарантированы.

Клієнт Віктор

Винцаполис Виктор
Белая Церковь

Нещодавно у мене виникла проблема з ДМСУ. Довелося звернутися до Павла. В день отримання звернення, складеного адвокатом, мені відразу зателефонували з ДМСУ і повідомили, що моє питання вже вирішено, і я можу забрати свої документи. З моменту укладення договору до позитивного результату минуло п’ять днів, два з яких були вихідними. Співпрацею залишився задоволений. Неодмінно звернуся ще.

Дмитро
Київська область

Звернулася до Павла Петровича з питанням поділу спільного майна. Майно не шлюбне, але юридично оформлене 1/2 та 1/2 рівноцінно між мною та іншим власником. Інші адвокати відмовляли мене від спроб судитися, мотивуючи це тим, що я не маю права вимагати компенсації вартості моєї половини, оскільки майно було придбано до офіційного шлюбу. Я вирішила довіритися адвокату, і разом ми дійшли позитивного результату у вигляді законного рішення про грошову компенсацію на мою користь. Дякую і можу сміливо рекомендувати його всім, хто колись опинився в такому скрутному становищі. Величезна подяка та всього вам найкращого.

Клієнт Катерина

Катерина
Фастів

Выражаю искреннюю благодарность и признательность адвокату Малиневскому Павлу за проделанную работу по сопровождению деятельности нашего предприятия. Отмечаю высокий профессионализм, скрупулезное отношение к ведению наших судебных дел – результатами очень довольны! Желаю Вам дальнейших успехов и удачи в Вашем нелегком труде.

Клієнт Оксана

Оксана Сухина
Киев

Мені сподобалася робота Павла. Чудовий фахівець і приємна людина. Допоміг швидко вирішити мою справу в суді. Рекомендую)

Клієнт Вікторія

Вікторія
Біла Церква

Досвід позитивний! Павле, дякую! Завдяки Вашій допомозі мені не довелося доводити справу до суду. Питання було вирішено за чотири дні. Рекомендую!

Клієнт Ірина

Ірина
Біла Церква

Павло – знавець своєї справи. Днями довелося звернутися до нього по допомогу. Мою проблему було вирішено, і дуже швидко.

Клієнт Андрій

Андрій
Біла Церква

Я работаю на протяжении 3-х лет с Павлом Малиневским в качестве адвоката по хозяйственным спорам. Не секрет, что сегодня в Украине случаи неплатежей и банкротства стали обыденностью. Хочу особо отметить исключительную толерантность и высокий уровень его деловой этики. Понятно, что судебные тяжбы – вещь не самая приятная, и очень важно, когда человек, представляя Вашу компанию в судебных инстанциях, настолько тактичен, вежлив и в любой ситуации ведет себя достойно. Хочу лишний раз поблагодарить за столь продуктивную совместную работу.

Клієнт Анна

Анна Сероглазова
Киев

Послуга була разова. Кілька місяців від виконкому не міг отримати потрібні документи. Павло допоміг мені вирішити цю проблему. Людина займається своєю справою і її знає! Рекомендую!

Володимир
Біла Церква

Звернулася до адвоката для захисту прав під час розгляду справи про притягнення до адміністративної відповідальності. Послуги були надані на високому професійному рівні. Дякую за співробітництво.

Ганна
Дніпропетровська область

Понадобилась срочная помощь адвоката в Белой Церкви по возникшей проблеме при продаже недвижимости. Пришлось искать юриста через интернет, поскольку уже много лет не проживаю в Украине. Из множества предложений остановила выбор на адвокате Малиневском. Грамотная веб-страница. Всё точно и понятно расписано для клиентов. Интуиция не подвела. Мне была предоставлена консультация и дан совет, как поступить с наименьшими потерями для меня. Получилось действительно так, как предполагал адвокат, во что я сама, честно говоря, не верила. Хочу выразить личную благодарность Павлу за проделанную работу.

Клієнт Надія

Надежда
Франкфурт-на-Майне

Звернувся до Павла після негативного досвіду співпраці з іншою адвокаткою. Порівняння роботи двох захисників, без сумніву, на користь Павла: досвідчений, порядний! Справу виграно! Однозначно рекомендую до співпраці!

Володимир
Київська область

Дуже уважне ставлення до клієнта і його проблем, будь-коли можна звернутися за порадою і допомогою! Дуже якісні консультації та юридично виважений підхід до вирішення питань! Дякую за співпрацю!

Клієнт Тетяна

Тетяна
Київ

Залишилася дуже задоволена юридичною допомогою з трудового і медичного права. Вдячна вам за людяність і професіоналізм, за те, що не шкодували своїх сил і часу на вирішення моєї справи.

Клієнт Наталія

Тeтяна
Біла Церква

Протягом майже двох років жила з великим багажем проблем. Спочатку я намагалася вирішити їх самостійно, а потім без успіху зверталася до різних юристів, поки мені не порадили звернутися до Павла Петровича. У результаті всі три справи були виграні: дві справи стосувались кредитів, а одна — адміністративного правопорушення. Я щиро рекомендую звертатися до цього спеціаліста.

Клієнт Аліна

Аліна
Біла Церква

Впервые обратился к Павлу в 2007 году. Помогал мне через суд получить права на недвижимость. В прошлом году снова пришлось обратиться за помощью, чтобы решить конфликт с государственными структурами. Первое дело выиграли. Ожидаю таких же результатов и по второму судебному процессу.

Клієнт Олександр

Александр Манченко
Киевская область

Послуги було надано професійно, якісно, швидко та доступно. Раджу звертатися до адвоката Малиневського!

Клієнт Марина

Марина
Біла Церква

Попросив Павла скласти договір публічної оферти для свого інтернет-магазину. Він швидко підготував потрібний документ (два дні). Результатом я цілком задоволений.

Клієнт Андрій

Андрій
Київська область

Висловлюю подяку за постійну юридичну допомогу і грамотну професійну роботу. Хай щастить у справах!

Клієнт Тамара

Тамара
Черкаси

Зверталася щодо питання переоформлення спадщини в 2014 році. Якістю наданої консультації залишилася задоволена, все було зроблено швидко. Рекомендую!

Клієнт Аліна

Аліна
Київ

Поліція намагалася відібрати у мене права і накласти штраф на підставі 130 статті Кодексу про адміністративні правопорушення. Павло дуже допоміг. Швидко ознайомився з матеріалами. Необхідні клопотання і заяви склав майже одразу. Проведеною роботою і отриманим результатом задоволений. Дякую!

Олексій
Біла Церква

Дякую за те, що допомогли мені швидко підготувати договір. Хочу відзначити Вашу компетентність, чесність і порядність. З повагою, Наталія.

Клієнт Наталія

Наталія
Вишневе

Гарний адвокат. Допоміг мені швидко скласти документи для звернення до суду. Дуже тішуся, що звернулася саме до нього.

Клієнт Ірина

Ірина Торопова
Київ

Залишити свій відгук…

Дізнатися більше про послуги адвоката?


Відправити
Надіслати
Переслати