Правила користування сайтом

1. Дані правила є обов’язковими для виконання всіма відвідувачами сайту.

2. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені лише для особистого некомерційного використання, захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем власника сайту. Власником сайту є адвокат Малиневський П.П.

3. Використання матеріалів, розміщених на сайті, можливе тільки за попередньою письмовою згодою власника сайту. При цьому пряме, відкрите для індексації пошуковими системами посилання на джерело обов’язкове.

4. Відвідувач гарантує, що йому виповнилося щонайменше вісімнадцять років. Відвідувач зобов’язується використовувати сайт лише з законною метою, не допускати порушень прав, свобод та інтересів інших осіб, у тому числі не завантажувати і не публікувати на сайті матеріали наклепницького, образливого, непристойного, комерційного та рекламного характеру. Публікація відвідувача може бути відхилена, видалена, відкоригована або відредагована власником сайту на власний розсуд. Відвідувач несе повну відповідальність за зміст своїх публікацій. Відвідувач відмовляється від усіх прав на свої публікації, далі вони можуть використовуватися власником сайту без жодних умов і обмежень.

5. Ціни на послуги адвоката носять ознайомчий характер, юридичних зобов’язань для адвоката не створюють, якщо інше прямо не буде зазначено в договорі про надання правничої допомоги.

6. Розміщені на сайті матеріали використовуються відвідувачем на власний ризик, без будь-яких гарантій, у тому числі щодо придатності для конкретних цілей. Відповідальності за збитки, шкоду, упущену вигоду тощо, які виникли внаслідок використання чи неможливості використання сайту або інформації, опублікованої на ньому, власник сайту не несе.

P.S. Якщо у вас залишилися будь-які запитання з даного приводу, зв’яжіться зі мною через сторінку «Контакти».


Відправити
Надіслати
Переслати